KONST / Litografier / Litografi 8713291
nr 871 3291
Tuulikki Pietilä
(1917-2009), Finland
Litografi, Henrik Tikkanen (1924-1984) + etsning, Tuulikki Pietilä (1917-2009), signerad 1964, motivet: 22x27 + 21x25
måndag 27 januari 2014
kl 20:43:54
Tuulikki Pietilä
Läs mer om Tuulikki Pietilä